meditace

 

 

 

 

Transcendentální meditace

Posvátné ticho Himálaji

 

 

           ,, Menší než nejmenší, větší než největší duše dýchá ve skrytém srdci člověka. Dobrý je ten, kdo o Já v lotosu srdce hovoří. Moudrý je ten, kdo se jej snaží poznat. Požehnaný je ten, kdo veden dobrým učitelem, je schopen se s ním ztotožnit.“

 

Při vědomém zpěvu, se uvolňují hlasivky a tím odstraňují emoční bloky, zároveň se masírují spodní části mozku, lebky a hrudníku, což sebou přináší důkladné dýchání, ale také procvičování se v umění naslouchání. Zpívání ve společnosti dalších zpěváků  je dokonalou školou i možností se naučit a po chvíli i vychutnat umění dělat minimálně dvě věci najednou. Zpívat a naslouchat, a zároveň sjednocovat tělo a mysl.

Jak tedy vyjádřit a uskutečnit fakt, že naše podstata je zdravá a šťastná? Velmi snadno. Stačí zpívat nahlas a soustředěně tak, že dokonale uslyšíme sami sebe a svůj hlas stejně jako hlasy všech kolem. Uvolnit myslí, hlasem a tělem energii klidu, míru a lásky zpěvem manter. Poskytněme si tak navzájem zážitek harmonických vibrací v podobě transcendentálních meditací - Ticho Himálaji.

 

 

Bližší informace na tel: 607 919 927 J. Prošek

www.taijiquan-beroun.cz

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode