sebeobrana

 

  

 WING CHUN 

1. BEROUNSKÁ ŠKOLA REFLEXNÍ SEBEOBRANY PRO DOSPĚLÉ, MUŽE A ŽENY, MLÁDEŽ,

DĚTI (OD 4 LET), ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

 

Milí přátelé,

Už jste hledali jednoduchý, ale účinný způsob vlastní ochrany a bezpečnosti? A který opravdu funguje?

Chcete se naučit, jak se můžete prakticky bránit agresi a fyzickému násilí v každé situaci?

Už jste přišli na to, že většina škol bojových umění učí spousty věcí, které v reálné situaci nefungují?

Bojové sporty patří mezi nejtěžší atletické disciplíny, které vyžadují vysokou úroveň fyzické kondice, duševní přípravy a silový trénink. Ale co má dělat běžný člověk v realitě útoku, když je pachatel známý, zloděj, násilník, pedofil, člověk pod vlivem drog - nebo více útočníků – v plenéru, ve školském zařízení, ani doma neexistují pravidla, časový limit nebo hmotnostní kategorie – nevíte nic o útočníkovi – jestli má zbraň – a jemu úplně jedno jste li starší osoba, dítě nebo žena.

Vtom případě potřebujete jednoduchý, ale účinný systém vlastní efektivní sebeobrany WING CHUN který opravdu funguje v reálném světě, a ne jen ve čtverci zápasiště, ringu nebo v oválu klece.

 V reálné bojové situaci, vítězí nad vámi emoce, panika, strach a stres. Musíte se naučit, že budete mít stále strach, ale nejdůležitější je život. A tyto stresory mohou být zničující. Zvláště když nejste připraveni na to, že v nebezpečí, napětí, stresu a strachu, není opravdu čas přemýšlet o složitých technikách, které nemají v reálných obranných situacích tendenci být provedeny. Přirozenou reakcí ve stresové situaci, je útěk nejlepší volbou cesty do bezpečí. Ale když není kam, nebo nemůžete běžet rychleji, pak váš útočník, který nemá péči o vás, vaši rodinu, natož o hodnotu lidského života, může na vás, nebo vaše blízké zaútočit jakýmkoli způsobem, okrást, ranit, zkopat do bezvědomí, zatáhnout do auta a jste ztraceni, ale i zabít. Bráníte se, tím nejlepším co máte – křikem. Chcete pomoc (ale nikdo vám nepomůže) to je realita.

Pokud jsou lidé okolo vás, je to ok, pokud nikdo, je to váš život proti jeho.

Nečekejte, až se stanete obětí agrese, násilí, nebo trestného činu. Naučte se bránit sami sebe pomocí sebeobranného systému WING CHUN, pro vaši ochranu, a maximální bezpečnost, fitness a zdraví.                                                                           Těšíme se na setkání s Vámi  

 

 


 

 

 

 

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode