Dlouhý věk

Tai Ji Quan, 2013

Cvičení pro zdraví, vitalitu a dlouhý věk
Máme pro Vás nové pravidelné lekce i víkendová cvičení Tai Ji Quan a Qi-Gong

Tai Ji Quan je tradiční styl bojového umění pocházející z Číny. Tradiční čínské cvičení, harmonicky spojující efektivní sebeobranu, komplexní zdravotní účinky a duchovní růst se v moderním světě cvičí především pro jeho velmi dobré zdravotní účinky. Pomáhá při bolestech zad, krční páteře, rozvíjí sílu nohou - především stehen a hýždí, posiluje svalstvo zad, stabilizuje nestabilní poúrazové klouby, může pomoci při migréně, alergii. Posiluje imunitní systém, intenzivně rozvíjí rovnováhu a stabilitu. Dechová cvičení prováděná ve správných pozicích, rychle odstraní příznaky stresu  

Pomalé a jemné pohyby uvolňují zatuhlé svalstvo a psychické napětí. Udržuje tělo pružné a vitální.  Relaxace těla a mysli postupně vede k probuzení a práci s vnitřní energií člověka. Soustředěním mysli na prováděné pohyby odplují starosti a problémy všedního dne - je to vlastně meditace v pohybu.

Při cvičení Tai ji Quan, dochází ke zpomalení a prohloubení dýchání, snížení krevního tlaku a upravení pozice zad a krční páteře. Cvičením postupně získává člověk více životní energie.

Aby vaše tělo fungovalo optimálně ve spojení tělesného zdraví, ducha a svěží myslí, přijměte toto pozvání k pravidelným lekcím Tai Ji Quan, v Asociaci tradičních cvičení pro zdraví a sebeobranu, o.s. Beroun,  která je otevřena všem lidem všech úrovní pokročilosti,  ve které se každý z vás podle svého zájmu a kondice může soustředit na aspekt zdravotní, duchovní či sebeobranný.

V tolik uspěchaném světě plném vysokých nároků jsou pravidelné lekce Tai Ji Quan v meditativním duchu, alfou a omegou zdravého životního stylu,  zdraví, vitality a dlouhého života.

Proto neváhejte do svého týdenního režimu začlenit i cvičení umění tělesné kultury pro zdraví i sebeobranu, Tai Ji Quan… Umění poznávání sebe sama…. .                                                                                     Lektor J. Prošek

KONTAKT:

J. Prošek – Asociace tradičních cvičení pro zdraví a sebeobranu, o.s.  Tel: 607 919 927

www.taijiquan-beroun.cz

 

 

 

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode